Webinzeraty.sk >> Služby >> Preprava,sťahovanie,taxi >> Žilina >> ponuka >>

STAHOVACIE A VYPRATÁVACIE PRÁCE,PREPRAVA

 Pridať inzerát   
STAHOVACIE A VYPRATÁVACIE PRÁCE,PREPRAVA
 STAHOVACIE A VYPRATÁVACIE PRÁCE,PREPRAVA  

Stahovacie a vypratávacie práce, lokálna preprava. Stahujeme v rámci okresu (Žilina), kraja, Slovenska aj celej Európy (ak je možná obhliadka stahovaného miesta, tá je bezplatná), búracie práce malého rozsahu-bytové jadrá, šopy, kôlne, ná sledný odvoz odpadu. Vypratávacie práce bytových aj nebytových priestorov, zvoz nepotrebných vecí do zberných dvorov. Preprava, lokálna v rámci dodávkových vozidiel s nosnostou do 1, 5 tony, len na lokálnej úrovni(Žilinský+Trenčiansky kraj). Sídlo: Žilina . Ceny: Najlepšie, vždy sa dá dohodnút. Nájdete nás aj na fb. Stahovacie práce-Róbert Cetera.

inzerát je už neaktuálny:

Ďalšie inzeráty v kategórii >> Služby >> Preprava,sťahovanie,taxi

preprava SR
Ponúkam nákladnú prepravu Slovenkso – Polsko. Tel. : 0905 548 630. ...

LACNO STAHUJEME,VYPRACEME,PREPRAVÍME LACNO STAHUJEME,VYPRACEME,PREPRAVÍME
Okrem toho , že sme lacní, ako píše každý, sme aj dobrí . Sídlo firmy-Žilina. STAHOVANIE . . . v rámci regiónu, SK i EU taktiež smer SK-ČR(hlavne Praha), AUT, D, UK. . . . prípadne opačne. Samozrejme si vozidlo naložíme aj vyložíme, tam kde treba, poistenie je samozrejmost. PREPRAVA. . . V rámci mesta Žilina, v rámci mesta Martin z OD aj z adresy n ...

LACNO STAHUJEME,VYPRACEME,PREPRAVÍME LACNO STAHUJEME,VYPRACEME,PREPRAVÍME
Okrem toho , že sme lacní, ako píše každý, sme aj dobrí . Sídlo firmy-Žilina. STAHOVANIE . . . v rámci regiónu, SK i EU taktiež smer SK-ČR(hlavne Praha), AUT, D, UK. . . . prípadne opačne. Samozrejme si vozidlo naložíme aj vyložíme, tam kde treba, poistenie je samozrejmost. PREAPRAVA. . . V rámci mesta Žilina, v rámci mesta Martin z OD aj z adresy ...© 2019 Webinzeraty.sk - inzercia zdarma | stahovacie a | Topweb, s.r.o.